Sol ve Sosyalist Düşünce platformu

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

 


 Halkevleri Şube Listesi



Haziran 03, 2020, 07:00:08 ÖS
Okunma sayısı 9 defa

SoLForum

  • Administrator
  • *****

  • Proleter Devrimci

  • 15
    İleti
  • Karma: +0/-0

    • Profili Görüntüle
    • SolForum
Halkevleri Şube Listesi
« : Haziran 03, 2020, 07:00:08 ÖS »
Halkevleri Şube Listesi

    Birinci Bölge
    Temsilci: Nuri Günay
        Avcılar Halkevi
        Bahçelievler Halkevi
        Beykoz Halkevi
        Ümraniye Halkevi
        Gaziosmanpaşa Halkevi
        Gültepe Halkevi
        İstanbul Halkevi
        Aşağımahalle - Kartal Halkevi
        Okmeydanı Halkevi
        Oruçreis Halkevi
        Sarıyer Halkevi
        Sefaköy Halkevi

    İkinci Bölge
    Temsilci: Mustafa Karabulutlar
        Tekirdağ Halkevi
        Uzunköprü Halkevi

    Üçücü Bölge
    Temsilci: Metin Kaya
        Bekirpaşa Halkevi
        Çenedağ Halkevi
        Hereke Halkevi
        Körfez Halkevi
        Saraybahçe Halkevi

    Dördüncü Bölge
    Temsilci: Mehmet Emre Battal
        Bursa Halkevi
        Eskişehir Halkevi
        Gültepe Halkevi
        İnegöl Halkevi
        Yıldırım Halkevi
        Akçağlayan Halkodası

    Beşinci Bölge
    Temsilci: Nejat Yaraş
        Bolu Halkevi
        Kilimli Halkevi

    Altıncı Bölge
    Temsilci: Hasan Coşar
        Gerze Halkevi
        Samsun Halkevi
        Ünye Halkevi
        Vezirköprü Halkevi

    Yedinci Bölge
    Temsilci: Şevki Keresteci
        Artvin Halkevi
        Giresun Halkevi
        Hopa Halkevi
        Kemalpaşa Halkevi
        Trabzon Halkevi
        Tonya Halkodası

    Sekizinci Bölge
    Temsilci: Osman Dalgalı
        Batıkent Halkevi
        Çayırhan Halkevi
        Dikmen Halkevi
        Hacıbektaş Halkevi
        Ilgın Halkevi
        Keçiören Halkevi
        Mamak Halkevi
        Saimekadın Halkevi
        Şirintepe Halkevi
        Yeniyol Halkevi
        Mamak Dostlar Halkodası

    Dokuzuncu Bölge
    Temsilci: Adnan Yılmaz
        Sivas Halkevi

    Onuncu Bölge
    Temsilci: Mahir Mansuroğlu
        Adana Halkevi
        Hatay Halkevi
        İskenderun Halkevi
        Mersin Halkevi
        Samandağ Halkevi
        Şakirpaşa Halkevi

    On Birinci Bölge
    Temsilci: Mustafa Tüm
        Antalya Halkevi

    On İkinci Bölge
    Temsilci: Nail Tursun
        Ayvalık Halkevi
        Çiğli Halkevi
        Gültepe Halkevi
        Konak Halkevi
https://www.solforum.net hayata SoL'dan bak !